IcoGen programa Ubuntu Linux OS

IcoGen programos Ubuntu Linux operacinei sistemai aprašymas.


IcoGen programa Ubuntu Linux OS


IcoGen programos Ubuntu Linux operacinei sistemai aprašymas.


Tikram programuotojui (ir manau ne tik!) svarbu pasidaryti tokią operacinę sistemą, kad ji iš esmės patiktų dėl savo grafinės išvaizdos. Tie, kas naudojosi senesnėmis Windows šeimos operacinėmis sistemomis 2000/NT ir pan., prisimena, kaip tada atrodė grafinė aplinka. Tiesa, jau tada patogesnę ir gražesnę aplinką pateikė įvairios Linux distribucijos.

Šiame straipsnyje papasakosiu apie pagerintą Linux Ubuntu/Debian ikonėlių keitimą, kurio nerasite standartiniuose stilių nustatymų programose.

Neseniai mano atrasta programa IcoGen nustebino, kad ant standartinių ikonų galima nustatyti bet kokius atspalvius. Tas gana patogu, kadangi kartais atsiųstos temos + ikonėlės nesiderina.

Arba tikrai ne kartą buvo taip, kad atsisiunti gražią temą, tačiau nepatinka jos ikonėlės ir nori pasilikti, tačiau jos visiškai iškrenta iš temos konteksto (dėl ikonėlių atspalvių).

Taigi, IcoGen leidžia pakeisti šiuos atspalvius. Šios programos bent jau kol kas nėra standartinėse Ubuntu repozitorijose, tad ją reikės atsisiųsti pačiam iš čia:

Kol kas ši su Java parašyta programa neturi instaliacijos galimybės, todėl paleisti teks ranka:

chmod +x start.sh
./start.sh

Štai kaip gražiai atrodo mano Humanity temos ikonos:

IconGen programa OS temų spalvoms modifikuoti
IconGen programa OS temų spalvoms modifikuoti

Taip, mano desktop’as yra labai juodas:) Keiskite ikonėles į sveikatą :)

Gal naudojate kokį geresnį įrankį išvaizdai derinti? Pasidalinkite! :)