Naujausi


Įsigijote mažą serveriuką savo mikroservisui, tačiau jam karts nuo karto neužtenka RAM? Dažniausiai tai lengvai išsprendžiama, nes mikroservisams disko vietos dažniausiai būna per akis. Tuo pasinaudojus galima gauti netikros RAM atminties, kuri nors bus lėtesnė, bet vistiek labai naudinga.

Skaityti toliauEsate technologijų ar elektroninių daikčiukų mėgėjas? Tuomet šiame straipsnyje apie tai ką 2018 metais gali Jums pasiūlyti naujųjų technologijų kūrėjai.

Skaityti toliauAr žinote, kad galite atlaisvinti 10GB ar dar daugiau disko vietos po darbo su Docker? Kaip valyti užsilikusius nenaudojamus konteinerius, atvaizdus, saugyklas ir kitus duomenis - šiame straipsnyje.

Skaityti toliauApie kalbėjimus viešai su šimtais pavyzdžių knygoje - Čerčilio išškalba, Linkolno tvirtybė. Apie didžiausių pasaulio oratorių sėkmę ir patarimus kaip ką daryti atsistojus prieš minią.

Skaityti toliauMokinatės programuoti ar užsiimate namų automatizavimu? Tuomet Raspberry Pi yra dalykas kaip tik Jums. Straipsnyje rasite palyginimą su Arduino.

Skaityti toliauGIT patchų generavimas retenybė? Retenybė, tačiau kartais tenka. Trumpa atmintinė kaip generuoti GIT patchus ir kaip juos pritaikyti kodui.

Skaityti toliauEssentialism knygoje pasakojama, kad žmogui nereikia dirbti tam, kad turėtų mašiną kurios dėka išleidžia pinigus ir dėl to reikia dirbti.

Skaityti toliauKaip patobulinti savo Linux darbinę aplinką cat komandai. Ar žinojote, kad su truputį konfigūracijos galite turėti spalvotą išvestį?

Skaityti toliauJeigu el. laiškuose naudojate paveiksliukus - tai juos gana nepatogu pridedinėti kaip el. laiško priedus. O ir online base64 generatoriai paveiksliukams - nepatogūs.

Skaityti toliauTik baigėte mokslus ir pradedate ieškoti darbo? Ši knyga apie IT procesų automatizavimą su Python padės rimtai pasiruošti.

Skaityti toliauKaip statines svetaines ar failus konteinerizuoti su Docker pagalba. Keli patarimai ta tema ir kam to gali reikėti.

Skaityti toliauKas naujo ir gero Django 2 versijoje? Ką verta žinoti, atkreipti dėmesį ir kas gali būti labai naudinga. Pavyzdžiai iš praktinių patyrimų.

Skaityti toliauKaip automatizuoti savo kompiuterių ir serverių priežiūrą nesunkiai su Ansible. Su daugybe Ansible panaudojimo pavyzdžių.

Skaityti toliauRedis ant Docker

2018 Balandžio 16 d

Kaip įsidiegti Redis su Docker? Kaip prisijungti prie Docker konteinerio? Ar žinote, kad vienu metu galite turėti net keletą Redis sistemoje?

Skaityti toliauKokias programas naudoju po 10 metų darbo prie kompiuterio? Kaip pasikeitė stackas nuo ankstesnių metų?

Skaityti toliauMano darbo eiga (angl. „workflow“) su Trello: kaip aš dėlioju prioritetus, ką darau planuodamas rytą / dieną ir kaip matau didesnį projektų vaizdą (angl. „big picture“).

Skaityti toliauDocker praktinis panaudojimas su Mysql duomenų baze. Ar žinojote, kad sistemoje galite naudoti kelias skirtingas Mysql versijas ir nesibaiminti dėl senos operacinės sistemos ar paketų priklausomybių?

Skaityti toliauXiaomi Mi Mix 2 techninė specifikacija, apžvalga ir nuoširdus verdiktas ar pirkti ar ne iš praktinės patirties.

Skaityti toliauSąrašas IT, psichologinių ir filosofinių knygų kurias rekomenduoju perskaityti kiekvienam norinčiam tobulėti.

Skaityti toliauKaip parsisiųsti 100GB ar didesnį / mažesnį Mysql duomenų bazės dumpą.

Skaityti toliau