Apie mane


Apie mane


Programuotojas Remigijus Jarmalavičius

Raspberry Pi 2 ir 3

Iš šios svetainės jau tikriausiai supratote, kad esu programuotojas. Taip taip, esu tikrai atsidavęs programuotojas kasdieną leidžiantis laiką prie kompiuterių/serverių (ir tų ir tų turiu bent po kelis): rašant kodą, rašant unit test’us, skaitantis HN ir nuolat ieškantis būdų tobulėti savo srityje.

Ar žinojote, kad kasdien darbą pradedu 6 ryto. Visada visada. Esu organizuotas žmogus, todėl kalendorius, Todoist ir Trello yra mano įrankiai be kurių negalėčiau gyventi. Taigi, kiekvienas rytas yra naujos dienos planavimo etapas.

Mėgstu bendrauti, mokyti ir pats būti mokomas. Nevengiu viešų kalbų konferencijose (PyCon, Ubuntu, GIT, PHP ir t.t.). Tiesa, šiuo metu dėl užimtumo kurį laiką to nedarau.

Aktyviai skaitau ir mokausi, nors jau oficialius mokslus kolegijoje ir universitete esu baigęs. Pagrindinės studijos šiuo metu yra nebent Coursera, kur baigiau jau nesuskaičiuojamą kiekį studijų.

Išskirčiau vieną pagrindinių savo ypatybių - esu didelis optimistas. Liūdnos temos, tragedijos ir negatyvas - tikrai ne man. Dėl to labai nedomina žurnalistiniai šaltiniai (laikraščiai, TV, naujienų portalai), bei nesiveliu į reikalus susijusiais su politika.

Sekanti mėgstamiausia sritis po programavimo - elektronika. Kai kuriuos mano eksperimentus galite rasti šioje svetainėje.

Savanoriška veikla

Kaip IT’išnikas padedu Vaikų linijai su vaikulinija.lt, bepatyciu.lt interneto svetainėmis, serverių priežiūra, IT konsultacijomis ir kai kuriais jų vidiniais projektais. Žinoma - tai savanoriška veikla (t.y. ne už pinigus).

Nepastebėjau kaip prabėgo net 5 metai tai darant ir aš nė minutės nesigailiu. Nebūtina turėtų daug pinigų ir juos aukoti labdaros organizacijoms - yra tūkstančiai kitų būdų kaip galima kažkam padėti.

Ieškote kontaktų?

Kaip sakiau, mėgstu bendrauti, todėl su manimi nesunkiai galima susisiekti, jeigu turite kokių pastabų, klausimų ar pasiūlymų. Visa informacija apie susisiekimą su manimi yra kontaktų puslapye.