Docker


Kas yra Docker?

2018 Vasario 7 d

Apie Docker konteinerizavimo sistemą produkcinėse sistemose ir programuotojų kompiuteriuose. Kuo tai skiriasi nuo Vagrant ar Virtualbox?

Skaityti toliauKaip sukurti pirmą Docker konteinerį, jį pavykdyti ir patikrinti jo statusą.

Skaityti toliauDocker praktinis panaudojimas su Mysql duomenų baze. Ar žinojote, kad sistemoje galite naudoti kelias skirtingas Mysql versijas ir nesibaiminti dėl senos operacinės sistemos ar paketų priklausomybių?

Skaityti toliauKaip statines svetaines ar failus konteinerizuoti su Docker pagalba. Keli patarimai ta tema ir kam to gali reikėti.

Skaityti toliauRedis ant Docker

2018 Balandžio 16 d

Kaip įsidiegti Redis su Docker? Kaip prisijungti prie Docker konteinerio? Ar žinote, kad vienu metu galite turėti net keletą Redis sistemoje?

Skaityti toliauKaip monitorinti Docker konteinerius su docker stats ir CAdvisor. Kokią informaciją galime gauti iš šių?

Skaityti toliauAr žinote, kad galite atlaisvinti 10GB ar dar daugiau disko vietos po darbo su Docker? Kaip valyti užsilikusius nenaudojamus konteinerius, atvaizdus, saugyklas ir kitus duomenis - šiame straipsnyje.

Skaityti toliauFTP su Docker

2018 Lapkričio 19 d

Reikia laikino FTP demono serveryje? Arba visai ne laikino, bet konfigūruojamo FTP serviso Jūsų klientams? Su Docker pagalba tai tik kelios sekundės.

Skaityti toliauTrūksta disko vietos Jūsų mikroserveryje? Greičiausiai dėl Docker kaltės - ją kaupti itin lengva. Disko vietą gali užimti ne tik media katalogas Jūsų projekte, bet ir Docker konteineriai, atvaizdai, skirsniai.

Skaityti toliau