Remigijus Jarmalavičius

Sveiki!

Mano vardas Remigijus. Esu atsidavęs programuotojas, daugiausiai dirbantis prie internetinių projektų, bet, nebūtinai, svetainių. Ir Linux sistemų administratorius.

Prie labai pasisekusios profesijos pridėčiau ir labai pasisekusią šeimą. Kadangi su žmona draugauju daugiau nei 10 metų, tai galiu turbūt drąsiai sakyti, kad užauginau ne tik vaikus, bet ir… žmoną ;)

Profesija

Kasdien leidžiu laiką prie kompiuterių/serverių (turiu ne vieną): programuoju, rašau unit test’us, tvarkausi su monitorinimo sistemomis, skaitau HN ir nuolat ieškau būdų tobulėti savo srityje.

Humoristinis paveikslėlis apibūdinantis tipinį programuotojo gyvenimą:

Programuotojas - tai žmogus be gyvenimo ir pinigų

Stereotipiškas programuotojo įvaizdis ^

Viešas kalbėjimas

Mėgstu bendrauti, mokyti ir pats būti mokomas. Nevengiu viešų kalbų konferencijose (PyCon, Ubuntu, GIT, PHP ir t.t.). Tiesa, atsiradus šeimai nustojau jose kalbėti - jau nebe toks laisvo laiko kapitonas jaučiuosi.

Dabar jeigu tenka daryti viešas kalbas tai nebent įmonėms.

Knygos

Labai mėgstu skaityti. Turiu užsibrėžęs tikslą per gyvenimą perskaityti vieną tūkstantį knygų. Jau seniai perlipau 200 knygų slenkstį. Ir ką tai man davė? Dabar žinau, kad… Eina sau kiek daug dar nežinau!

Kas metus perskaitau - bent po 30 knygų.

Ne visai susiję, bet jeigu paklausit ar žiūrėjau XYZ metų Ruby Conf, Rails Conf, ReactJs Conf, Python Conf, Django Conf, CSS conf - atsakysiu, kad tikrai taip!

Studijos

Esu baigęs mokslus Vilniaus kolegijoje ir Kauno universitete. Abiem labai patenkintas, tikrai rekomenduoju.

Tačiau tuom mano studijos nesibaigė - toliau jas tęsiu, tik šį kartą internetiniuose „universitetuose“: Coursera, Udemy. Juose jau sėkmingai baigiau „machine learning“ studijas, kelis marketingo semestrus, kelias dešimtis projektų valdymo ir dar kelias dešimtis apskritai apie verslo vadybą.

Rutina

Save laikau organizuotu žmogum. Todėl 6 ryto atsikėlęs, dieną su kavos puodeliu pradedu ne nuo pašto, bet nuo Google Calendar, Todoist ir Gitlab analizės. Na, o tada - laiškai.

Savanoriška veikla

Savanoriškai padedu Vaikų linijai su jos internetiniais projektais, serveriais ir kitokiais IT reikalais.

Savanoriška veikla Vaikų linijoje

Daugiau nei 5 metus (neatlygintinai) dirbau ten programuotoju ir kaip tik galėjau padėjau su visokiais techniniais sprendimais. Dabar tam turiu kelių žmonių-programuotojų komandą. Pats daugiausiai atlieku priežiūros darbus: darau kodo patikrinimus, deployment’us, prižiūriu informacijos saugumą ir monitorinu kas vyksta.

Kontaktai

Kaip sakiau, mėgstu bendrauti, todėl su manimi nesunkiai galima susisiekti.

Jeigu turite kokių pastabų, klausimų ar pasiūlymų - pasinaudokite kontaktų puslapiu.