Knygos


Apie kalbėjimus viešai su šimtais pavyzdžių knygoje - Čerčilio išškalba, Linkolno tvirtybė. Apie didžiausių pasaulio oratorių sėkmę ir patarimus kaip ką daryti atsistojus prieš minią.

Skaityti toliauEssentialism knygoje pasakojama, kad žmogui nereikia dirbti tam, kad turėtų mašiną kurios dėka išleidžia pinigus ir dėl to reikia dirbti.

Skaityti toliauTik baigėte mokslus ir pradedate ieškoti darbo? Ši knyga apie IT procesų automatizavimą su Python padės rimtai pasiruošti.

Skaityti toliauSąrašas IT, psichologinių ir filosofinių knygų kurias rekomenduoju perskaityti kiekvienam norinčiam tobulėti.

Skaityti toliauKnygos „Practical VIM“ trumpa apžvalga. Įvertinau 10 balų daugiau nei 400 puslapių knygą. Būtinai perskaitykite jeigu naudojate VIM!

Skaityti toliauSteve McConnell knygos „Code Complete“ apžvalga, kas labiausiai patiko ir kitokie komentarai kodėl ši knyga tokia naudinga.

Skaityti toliauMano nuomonė apie knygą programuotojams „97 things every programmer should know“

Skaityti toliauKnyga Don't make me think

2011 Birželio 26 d

Steve Krug knygos Dont make me thin apžvalga, komentarai kodėl ją verta skaityti ir kokią naudą gausite.

Skaityti toliauKaip išmokti Python per 10 minučių. Nuoroda į anglišką straipsnį. Gal iš neišmoksite per 10 minučių, bet tikrai bus naudinga, net jeigu ir užtruksite ilgiau.

Skaityti toliauMano komentarai apie perskaitytą knygą Laisvieji informaciniai sprendimai.

Skaityti toliauĮspūdžiai perskaičius knygą Pro GIT ir trumpa knygos apžvalga. Kokią pagalbą galite rasti knygos dalyse ir kaip ji gali Jums padėti.

Skaityti toliau