Kas yra Remigijus Jarmalavičius?

Sveiki!

Mano vardas Remigijus. Esu atsidavęs programuotojas kasdieną leidžiantis laiką prie kompiuterių (turiu jų ne vieną): rašant kodą, rašant unit test’us, skaitantis HN ir nuolat ieškantis būdų tobulėti savo srityje.

Humoristinis paveikslėlis apibūdinantis tipinį programuotojo gyvenimą (nežinau kas originalus autorius):

Programuotojas - tai žmogus be gyvenimo ir pinigų

Mėgstu bendrauti, mokyti ir pats būti mokomas. Nevengiu viešų kalbų konferencijose (PyCon, Ubuntu, GIT, PHP ir t.t.). Tiesa, šiuo metu dėl užimtumo kurį laiką to nedarau.

Aktyviai skaitau ir mokausi, nors jau oficialius mokslus kolegijoje ir universitete esu baigęs. Pagrindinės studijos šiuo metu yra nebent Coursera, kur baigiau jau nesuskaičiuojamą kiekį studijų. O knygų temas galima pamatyti nuotraukoje žemiau (kas metus perskaitau apie 30 knygų):

Mano knygų temos

Keletas faktų apie mane:

  • Esu didelis optimistas.
  • Kasdien darbą pradedu 6 ryto. Visada visada.
  • Esu organizuotas žmogus, todėl GCal, Todoist ir Trello yra mano įrankiai be kurių negalėčiau gyventi.
  • Sekanti mėgstamiausia sritis po programavimo - elektronika.

Kaip IT’išnikas padedu Vaikų linijai su vaikulinija.lt, bepatyciu.lt interneto svetainėmis, serverių priežiūra, IT konsultacijomis ir kai kuriais jų vidiniais projektais. Žinoma - tai savanoriška veikla (t.y. ne už pinigus).

Kaip sakiau, mėgstu bendrauti, todėl su manimi nesunkiai galima susisiekti, jeigu turite kokių pastabų, klausimų ar pasiūlymų. Visa informacija apie susisiekimą su manimi yra kontaktų puslapye