Remigijus Jarmalavičius


Sveiki!

Mano vardas Remigijus. Esu internetinių projektų programuotojas (svetainės, SAAS verslai, mobilios aplikacijos, CRM, sandėlio ir apskaitos programos) bei Linux sistemų administratorius.

Prie labai pasisekusios profesijos pridėčiau ir labai pasisekusią šeimą. Kadangi su žmona draugauju daugiau nei 15 metų, tai galiu turbūt drąsiai sakyti, kad užauginau ne tik du vaikus, bet ir… žmoną ;)

Profesija

Kasdien leidžiu laiką prie kompiuterių/serverių (turiu ne vieną): programuoju, rašau unit test’us, tvarkausi su monitorinimo sistemomis, skaitau naujienas (tokias kaip HN) ir nuolat ieškau būdų tobulėti savo srityje.

Humoristinis paveikslėlis apibūdinantis tipinį programuotojo (mano) gyvenimą:

Stereotipiškas programuotojo įvaizdis ^

Viešas kalbėjimas

Mėgstu bendrauti, mokyti ir pats būti mokomas. Nevengiu viešų kalbų konferencijose (PyCon, Ubuntu, GIT, PHP ir t.t.).

Atsiradus šeimai nustojau daryti viešas prezentacijas, dabar darau tik darbuotojų apmokymus arba prezentacijas IT komandoms.

Knygos

Labai mėgstu skaityti. Turiu užsibrėžęs tikslą per gyvenimą perskaityti vieną tūkstantį knygų. Jau seniai perlipau 460 knygų slenkstį. Ir ką tai man davė? Vienoje knygoje skaičiau tokį juokingą gyvenimo paradoksą: tu nežinai - ko dar nežinai. Ši frazė mane visada prajuokina.

Dabar po tiek knygų tikrai žinau, kad dar daug ko nežinau. Knygos stipriai plečia akiratį.

Kas metus perskaitau - bent apie 80 knygų.

Ką jau perskaičiau galite pamatyti mano Goodreads paskyroje.

Taip pat karštai žiūriu/dalyvauju IT konferencijose. Tai jeigu paklausit ar žiūrėjau XYZ metų Ruby Conf, Rails Conf, ReactJs Conf, Python Conf, Django Conf, CSS Conf, DevOps Conf - atsakysiu, kad tikrai taip!

Studijos

Esu baigęs mokslus Vilniaus kolegijoje ir Kauno technologijų universitete. Abiem labai patenkintas, tikrai rekomenduoju.

Tačiau tuo mano studijos nesibaigė - toliau jas tęsiu, tik šį kartą internetiniuose „universitetuose“: Coursera, Udemy. Sėkmingai baigiau „machine learning“ studijas, ne vieną marketingo semestrą, kelias dešimtis projektų/laiko/žmonių/verslo valdymo semestrų.

Rutina

Save laikau organizuotu žmogumi.

Kas rytą keliuosi 5:00. Net savaitgaliais. Darbą pradedu 5:15.

Kadangi esu programuotojas, tai savaime suprantama, kad pirmas „darbas“ yra el. laiškų sutvarkymas. Gyvenu pagal „Inbox zero“ (paieškokite Google). Todėl ryte sutvarkęs pašto reikalus, sudėjęs prioritetus naujoms užduotims - paštą tikrinuosi dar kartą jau nebent gerokai po pietų.

Sportuoju 5 kartus per savaitę. Du kartus per dieną: kardio treniruotė dienos pradžioje ir svorių treniruotė dienos pabaigoje. Ir jaučiuosi labai gerai. Ir Jums rekomenduoju!

Savanoriška veikla

Savanoriškai padedu Vaikų linijai su jos internetiniais projektais, serveriais ir kitokiais IT reikalais.

Savanoriška veikla Vaikų linijoje

Daugiau nei 10 metų (neatlygintinai) dirbu Vaikų linijoje ir kaip tik galiu padedu su visokiais techniniais sprendimais. Dabar vadovauju kelių žmonių-programuotojų komandai. Pats daugiausiai atlieku priežiūros darbus: darau kodo patikrinimus, deployment’us, prižiūriu informacijos saugumą ir monitorinu kas vyksta.

Taip pat padedu „Niekieno vaikai“ organizacijai su jų vidine savanorių valdymo sistema.

Kontaktai

Kaip sakiau, mėgstu bendrauti, todėl su manimi nesunkiai galima susisiekti.

Jeigu turite kokių pastabų, klausimų ar pasiūlymų - pasinaudokite kontaktų puslapiu.

Ir nepamirškite mane sekti Twitter platformoje – joje dalinuosi įdomiais IT atradimais.