GIT


Nori susižinoti kas yra versijavimo sistema? Kas tai yra GIT, SVN, HG? Kaip jie tau gali padėti produktyviau dirbti?

Skaityti toliauKodėl tau turi rūpėti versijavimo sistemos (GIT, Mercurial, SVN) turėjimas? Skaityk.

Skaityti toliauAr žinai kas yra decentralizuota versijavimo sistema ir ką tai reiškia? Skaityk.

Skaityti toliauAutomatinis projektų atnaujinimas po git push. Kaip naujinti produkcines sistemas vien tik git push pagalba (reikia ssh priėjimo).

Skaityti toliauReikia pakeisti kažkokį failą repozitorijoje, bet nenorite netyčia jo sukomitinti? Apie tokią darbo eigą - šiame straipsnyje.

Skaityti toliauStraipsnis apie GIT RIBBON programą pakeitimas sužiūrėti po tam tikro laiko.

Skaityti toliauGIT patchų generavimas retenybė? Retenybė, tačiau kartais tenka. Trumpa atmintinė kaip generuoti GIT patchus ir kaip juos pritaikyti kodui.

Skaityti toliauGIT Hooko paleidimas tik pasikeitus tam tikriems failams - labai naudinga kai pasiimate pakeitimus kurie reikalauja atsinaujinti savo paketų programinę įrangą.

Skaityti toliauStraipsnis apie automatinį pavojingų žodžių tikrinimą prieš komitinant.

Skaityti toliauGIT gali automatiškai Jums nustatyti ir prirašyti prie commit žinutės Jūsų užduoties ID prie kurios dirbate iš branch pavadinimo.

Skaityti toliauStraipsnis apie commit žinučių tikrinimą. Remiantis straipsniu galite pasidaryti bet kokius savo commit žinučių patikrinimus lengvai ir greitai.

Skaityti toliauBrancho vardo tikrinimas GIT Hook pagalba. Labai naudinga, jeigu Jūsų organizacija laikosi tam tikrų programavimo standartų.

Skaityti toliau