Knygos


1000 knygų tikslas

2018 Lapkričio 5 d

Prieš daugiau nei 6 metus sugalvojau įdomų tikslą visam gyvenimui - perskaityti 1000 (tūkstantį knygų). Štai kaip man sekasi, kiek jau perskaičiau, ką sužinojau ir kodėl vis dar bandau pasiekti šį tikslą.

Skaityti toliauIš daugiau nei 200 perskaitytų knygų šią knygą išrinkau kaip geriausią knygą skirtą viešojo kalbėjimo įgūdžiams lavinti. Su šimtais praktinių pavyzdžių, daugybę istorijų ir tikra gyva patirtimi.

Skaityti toliauSąrašas IT, psichologinių ir filosofinių knygų kurias rekomenduoju perskaityti kiekvienam norinčiam tobulėti.

Skaityti toliauApie kalbėjimus viešai su šimtais pavyzdžių knygoje - Čerčilio išškalba, Linkolno tvirtybė. Apie didžiausių pasaulio oratorių sėkmę ir patarimus kaip ką daryti atsistojus prieš minią.

Skaityti toliauEssentialism knygoje pasakojama, kad žmogui nereikia dirbti tam, kad turėtų mašiną kurios dėka išleidžia pinigus ir dėl to reikia dirbti.

Skaityti toliauTik baigėte mokslus ir pradedate ieškoti darbo? Ši knyga apie IT procesų automatizavimą su Python padės rimtai pasiruošti.

Skaityti toliauKnygos „Practical VIM“ trumpa apžvalga. Įvertinau 10 balų daugiau nei 400 puslapių knygą. Būtinai perskaitykite jeigu naudojate VIM!

Skaityti toliauSteve McConnell knygos „Code Complete“ apžvalga, kas labiausiai patiko ir kitokie komentarai kodėl ši knyga tokia naudinga.

Skaityti toliauMano nuomonė apie knygą programuotojams „97 things every programmer should know“

Skaityti toliauKnyga Don't make me think

2011 Birželio 26 d

Steve Krug knygos Dont make me thin apžvalga, komentarai kodėl ją verta skaityti ir kokią naudą gausite.

Skaityti toliauMano komentarai apie perskaitytą knygą Laisvieji informaciniai sprendimai.

Skaityti toliauĮspūdžiai perskaičius knygą Pro GIT ir trumpa knygos apžvalga. Kokią pagalbą galite rasti knygos dalyse ir kaip ji gali Jums padėti.

Skaityti toliau